Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Preparaty ELIT do mycia naczyń

Preparaty ELIT do mycia naczyń to skuteczne i wydajne koncentraty. Usuwają zaschnięty tłuszcz, skrobię, białko, cukier oraz przebarwienia po kawie, herbacie i owocach. Oferujemy płyny do mycia ręcznego oraz płyny do zmywarek przeznaczane do automatycznych systemów dozowania. Preparaty mają właściwości odtłuszczające i nabłyszczające. Nadają się do mycia naczyń, szkła, sztućców, garnków, przyborów kuchennych, tac, koszy i tworzyw sztucznych. Preparaty do mycia ręcznego są bezpieczne delikatne dla skóry rąk.

Płyny do naczyń

Dlaczego warto stosować płyny ELIT do mycia naczyń?


W ofercie ELIT znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych środków myjących do mycia naczyń, garnków, blach, akcesoriów kuchennych i koszy transportowych. Skład naszych preparatów umożliwia mycie w zmywarce przemysłowej aluminium, plastiku, szkła, stali nierdzewnej itp. Wybrane preparaty są bezpieczne dla środowiska, nie zawierają fosforanów i chloru.

Szeroka gama profesjonalnych płynów ELIT do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych


Płyny ELIT to profesjonalne środki myjące przeznaczone do stosowania we wszystkich zmywarkach z automatycznym systemem dozowania. Nadają się do mycia w zmywarkach przemysłowych, gastronomicznych i zamkniętych obiegach CIP. Nasze płyny do zmywarek skutecznie usuwają nawet zaschnięte zabrudzenia oraz tłuszcz.

Preparat do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach gastronomicznych


Aby zadbać o idealną czystość naczyń i szkła oraz zadbać o to żeby proces mycia był dokładny zalecamy używanie preparatu do płukania i nabłyszczania. Płyn ten poprawia jakość mycia. Nadaje też połysk sztucom i szklanym naczyniom.

Płyn do ręcznego mycia naczyń


Aby ręczne mycie naczyń było równie skuteczne i łatwe jak maszynowe opracowaliśmy profesjonalny płyn do naczyń. Ten wysokowydajny i skoncentrowany preparat do naczyń usuwa nawet silne tłuste zabrudzenia. Jednocześnie jest delikatny dla skóry rąk.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl